ВВЕРХ
Головна → Студентське життя →

Студентське життя

Студентські змагання по кіберспорту

Студентські змагання по кіберспорту

3 студентів ФКТ: Герасимів Юрій, Західний Юрій та Данилків Роман, - спільно із їхнім другом 1 студентом з ФІСу Кастранцем Юрієм 2 роки поспіль організовували всеміські студентські кіберспортивні чемпіонати по Dota 2 у Тернополі.

Оскільки багато студентів у вільний від навчання час грають саме в цю гру, то в організаторів (які самі теж фанати цієї гри) і виникла ідея організувати щось подібне до International чи "KPI Dota 2 Challenge" тільки в Тернополі, щоб учасники в чесній боротьбі змогли позмагатись із собою та в чесній боротьбі визначити, хто з них дійсно сильніший.

Першим подібним проектом став "TNTU OpenDota2CUP", який відбувався протягом 22-23 листопада 2014. Наступний подібний чемпіонат, але вже значно кращого рівня, називався "Legendary Student Dota 2 Challenge" (LSD), що відбувався через рік на уікенд 21-22 листопада 2015. Переможцями двічі були команди ТНТУ. Оскільки ці чемпіонати були успішно організовані, то наступні плануються із залученням до участі університетів зі всієї України.

Студентські змагання по кіберспорту Студентські змагання по кіберспорту Студентські змагання по кіберспорту