Головна → Новини та статті →
Європейська Асоціація Університетів Опубліковано: 2016-03-12 Переглядів: 124

З 1999 року Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя є повним членом Європейської Асоціації Університетів – організації, що об’єднує понад 600 університетів Європи та національних асоціацій ректорів з 43 країн і є основним представницьким органом вищих навчальних закладів в Європі. Університет бере активну участь у вирішенні одного з головних завдань Асоціації – створення європейського простору вищої освіти, в якому студенти, викладачі, науковці зможуть реалізувати власні наміри та ідеї на основі загальноприйнятих європейських освітніх норм.

Кафедра комп’ютерно-інтегрованих технологій підтримує тісні зв'язки з Опольським політехнічним університетом (Польща) Університетом прикладних наук Шмалькальден (Німеччина) та іншими.

Студенти кафедри «Комп’ютерно-інтегрованих технологій» мають можливість одночасно навчатися у Польщі та Німеччині за програмою подвійних дипломів. Договори про надання освтніх послуг в отриманні подвійних дипломів були підписані в 2014 та 2015 роках.

Опольський політехнічний університет був заснований в 1966 р. Це найбільша академічна установа в регіоні з багатьма традиціями в сфері технічної науки. ВНЗ знаходиться в чудовому місті Ополє, в 60-ти км від чеського кордону. У студентів кафедри є можливість навчатись на за спеціальністью - Elektrotechnika(II. Sc.), "Inteligentne Technologie w Elektrotechnice" Опольський політехнічний університет приймає участь в кількох проектах та міжнародних програмах: the 7th Framework Programme, ERASMUS, LEONARDO DA VINCI. Ми співпрацюємо з 90 ВНЗ в 22 країнах світу. Більше 600 студентів приймають участь в програмах обміну та їздять на навчання за кордон.

Опольський політехнічний університет запрошує іноземних студентів. Від 2001 р. до нас на навчання приїхало більше 400 студентів з цілої Європи.

Опольський політехнічний університет пропонує навчання не тільки польською, але й англійською мовою.

Університет прикладних наук Шмалькальден (Німеччина) був заснований в 1991 році.

Основні напрямки навчання: техніка, електроніка та електротехніка та інформаційні технології, бізнес-дослідження, економіка, інформаційні технології, організації виробництва та управління, технології бізнес-інформації та бізнес-права.

У студентів кафедри є можливість навчатись на за спеціальністью - Електротехнічний факультет D-98564 м. Шмалькальден / Німеччина Після закінчення навчання студентам видається Європейський диплом, який визнається у більшості країн світу.